Módna značka Nehera, Bratislava 2014

Módna značka Nehera, Bratislava 2014

• Realizácia   Návrh a realizácia interiéru pre novozrodenú módnu značku, ktorá bola dominantná počas medzivojnového obdobia v Československu. Rovné, čisté línie, prírodné materiály a minimalistické riešenia dominujú celému návrhu, čo ponecháva dôraz na krásu a výnimočnosť zaujímavých tvarov a remeselného spracovania odevov na prezentačných médiách značky. Kancelárske a skladové priestory sú navrhnuté vo firemných farbách a nechajú vyniknúť rôznorodosť odevov, látok a vzoriek.              

 

Výstavný stánok, Guangzhou 2014

Výstavný stánok, Guangzhou 2014

• Návrh  Návrh a podpora pri realizácii výstavného stánku s dekoračným a sezónnym osvetlením. Návrh a realizácia trendy zavesených betónových a drevených svietidiel, ktoré výrazne podporujú úspešné zavedenie nového produktu LED žiaroviek na trh a svojou jedinečnosťou sa odlišujú od ostatných vystavujúcich. Jednoduchá čiarová grafika na zavesených paneloch na stenách vytvára z neosobného výstavného stánku príjemný obývačkový dojem, útulný pre návštevníkov i kupujúcich.        

 

Kuvajtská Univerzita, 2013

Kuvajtská Univerzita, 2013

• Koordinácia projektu interiérov  Design management, špecifikácie a koordinácia výkresovej časti pre projekt interiérov Kuvajtskej Univerzity pre mužský a ženský campus College of Engineering and Petroleum. navrhnutý americkými architektami Cambridge Seven Associates, Inc., ktorý spĺňa požiadavky a kritéria LEED Silver.         Zdroj vizualizácií – Cambridge Seven Associates, Inc.  

 

Interiér kancelárskych priestorov, Bratislava 2012

Interiér kancelárskych priestorov, Bratislava 2012

• Štúdia Návrh interiéru pre investično-konzultačnú spoločnosť, pre mladý dynamický tím, ktorý nikdy nespí. Pôdorysné členenie kancelárií má nepravidelný tvar bez pravých uhlov. Požiadavka investora bola vytvoriť kancelárie pre malý počet ľudí s postupným nárastom, v budúcnosti so zriadením recepcie pri vstupe do kancelárií. Pôvodné delenie priestorov obmedzuje prísun prirodzeného svetla pri vstupe, čím je výrazne obmedzená kvalita prostredia. Nové sklené priečky a menšie stavebné úpravy eliminujú tento hendikep. Rôzne odskoky, …

 

Firemná zasadačka a recepcia, Poľsko 2013

Firemná zasadačka a recepcia, Poľsko 2013

• Návrh  Návrh a asistencia pri realizácii zasadačky a recepcii fabriky na výrobu a vývoj vlakových vagónov. Koncept vychádza z nápadu zakomponovať konštrukciu vozňového rastra – otočené ‘U’čka, ktoré sa materiálovo prispôsobili elegancii interiéru v drevený skelet. Celý návrh nasleduje farebnosť a novú firemnú identitu s logom, ako aj industriálne nádych fabriky v novom šate. Ako v zasadačke, tak i na recepcii je dominatnou črtou jedinečná tapeta, ktorej obsahom je technický …

 

Závodná jedáleň, Poľsko, 2013

Závodná jedáleň, Poľsko, 2013

• Štúdia Návrh samoobslužnej závodnej jedálne sa odvíja od bývalého priestoru zváračskej dielne, v ktorej bude nová prevádzka fungovať. Uchováva a zveľaďuje jestvujúce povrchové úpravy betónových stien a podláh, osvetlením zvýrazňuje rebrový strop. Industriálne jednoduchý návrh jedálne sa dostáva do kontrastu s dreveným obložením kuchynského zázemia s výdajom jedál. Návrh dopĺňa kombinácia barového a jedálenského sedenia.  

 

Koncept interiéru pivárne, Bratislava, Slovensko 2012

Koncept interiéru pivárne, Bratislava, Slovensko 2012

• Štúdia Návrh zohľadňuje predpoklady pre vytvorenie prostredia, v ktorom sa primárne konzumuje pivo čapované z pivných tankov. Produktová reklama v interiéri je nenútene zapracovaná do celého prostredia, od baru po samotné sedenie. Interiér je dotvorený novými interiérovými prvky s identitou značky – svietidlá, sedenie, stropné obklady, tapety či látkové vzory. Návrh keramického obkladu a posterových vizálov pre Heineken Slovensko v spolupráci s Vladom Korčekom a Sylviou Ciulis zo Sometile.

 

Dizajnvíkend 2012, Bratislava

Dizajnvíkend 2012, Bratislava

• Vystavujúci Na vlne interaktívnych technólogií a dizajnu Na medzinárodnom festivale súčasného dizajnu Dizajnvíkend 2012 sme predstavili nový pohľad na riadenie prezentácií a prednášok. Koncept projektu prináša symbiózu dizajnu a technológie ako súčasť povrchov v interiéri. Projektom sa približujeme k budúcnosti, keď high-tech dômyselné prístroje budú plne integrované do interiérového vybavenia bez vizuálneho vnímania a budú tvoriť neoddeliteľnú súčasť každodenného života bežných ľudí.    

 

Reklamná agentúra, Bratislava, Slovensko, 2009-12

Reklamná agentúra, Bratislava, Slovensko, 2009-12

• Realizácia Tvorba dizajnu zohľadňuje potreby úspešnej marketingovej a komunikačnej agentúry sídliacej v rekonštuovanej historickej budove v centre mesta. Reprezentatívne priestory s nadčasovým návrhom interiéru kladú dôraz na jedinečnosť agentúry a odrážajú jej tvorivý charakter. V priestoroch agentúry sú vytvorené intímne zóny vhodné na telefonovanie či relax. Zasadačky vzbudzujú pozitívne a tvorivé emócie vzhľadom na inštalované plexi kubusy s meniacim sa farebným osvetlením či inštaláciou trávnika na stenách.

 

Mobilný kiosk, Bratislava, Slovensko, 2012

Mobilný kiosk, Bratislava, Slovensko, 2012

• Štúdia Dizajn a branding mobilného kiosku na predaj miešaných nápojov.