O ATELIÉRI | Ateliér KENDU SK
© 2012 Ateliér KENDU

O ATELIÉRI

 

 

V roku 2009 založenie ateliéru KENDU ako súkromnej praxe interiérového dizajnéra naviazalo na dlhoročné pracovné skúsenosti v oblasti architektúry a interiérového dizajnu.

Ateliér KENDU obohacuje súčasný trend riešenia interiérov o nadhľad, ponúka originálne, praktické a nadčasové nápady a napĺňa vysoké nároky klientov na poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti realizácií interiérov. K našim prioritám patrí vypracovanie kvalitných projektov, kde vytvárame prostredie pre komfortný a ľahko udržateľný interiér. S každým projektom sa snažíme napĺňať funkčné, estetické i finančné zadanie a zároveň dbať na životné prostredie využívaním progresívnych technológií a materiálov.

Našim cieľom je vyvolať v každom projekte aktívnu komunikáciu, emóciu, nadšenie, detail a uznanie. Myslíme si, že dobrý interiér má byť rukopisom plodnej spolupráce medzi klientom a dizajnérom. Pre našich klientov ponúkame komplexnú profesionálnu službu realizácií interiérov s efektívnou kooperáciou s ostatnými odbornými a kreatívnymi odvetviami.

Poskytujeme komplexné služby pre privátnych a komerčných klientov.

Špeciálna ponuka dekorovania pre zimnú sezónu 2012/13


Inšpirujte sa na našich blogoch o interiérovom dizajne a architektúre:

 tumblr/kendu

 behance/kendu

 facebook/kendu

 pinterest/kendu

 twitter/kendu


houzz interior design ideas houzz/kendu