Spánok nám zabezpečuje regeneráciu organizmu a prináša blaho duši i telu. Vtedy konzervujeme svoju energiu. Nedostatok spánku robí s nami divy, veď to mnohí poznáme. Preto by sme si mali dopriať príjemné prostredie na oddych a iné veci.

Pri výbere spáľňového nábytku je veľmi lákavé nakupovať posteľ, čelo postele, nočné stolíky a komodu z jednej dizajnovej série. Je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako zariadiť miestnosť a mnohokrát aj ten najlacnejší. A ono to niekedy aj vidieť. Už ste híkali a ochkali nad jednotlivými prvkami, ak sú v miestnosti z tej istej série? Keď, tak zo slušnosti. Každá spálňa by mala vyžarovať isté čaro,  čaro osobnosti jej majiteľa. Aby vaša spálňa nevyznela ako rozpačitý nákup na veľtrhu nábytku, nebojte sa kombinovať rôzne kúsky. Nevadí, že k úžasným nočným stolíkom nemajú komodu. Vyberte si iný typ a spálňa sa razom premení na sálu s unikátnymi prvkami. Nechajte ju žiť váš príbeh. Ak sa rozhodnete oživiť jednosérkovú spálňu, vymeňte čelo postele alebo sa vzdajte nočných stolíkov. Hravo ich nahradíte pár tipmi nižšie.

U babky na povale sa iste nájdu dedkove kufre, stačí premaľovať a vyskladať potrebnú výšku. Rôzne veľkosti škatúľ sú tiež použiteľné. Dekoráciám povrchov sa medze fantázie nekladú.

Vyskúšajte malý drevený rebrík a zistíte, koľko máte zrazu veľa poličiek na knihy, budík, mobil, nočnú lampu a iné drobnosti.

Výborný nápad pre tých, ktorí strácajú záložky a myslia si, že si vždy zapamätajú číslo posledne čítanej stránky.

Nie všetko, čo stojí, je super 😉