KENDU

Interiérový Dizajn
Poradenstvo
Riadenie projektu
Výroba a zariadenie
Servis a starostlivosť

ateliér    /    ľudia    /    čo robíme

KENDU

"

Firma KENDU je Martina Uhrinova a Milan Illes, ktorú sme ako partneri vo všetkých významoch založili v Bratislave. Po spoločných pracovných a životných etúdach strávených v zahraničí, pokračujeme doma a už viac ako 10 rokov poskytujeme služby v oblasti navrhovania a zariaďovania interiérov.

Svojou pracovnou stopou presadzujeme súčasné trendy, nové technológie a postupy, ktoré cez naše rozmanité skúsenosti integrujeme do riešenia interiérov. Veľkou záľubou sú pre nás mestské projekty s víziou. Robíme preto pre klientov, ktorí ocenia naše komplexné vnímanie a zabezpečenie spolupráce medzi viacerými odbornými službami v oblastiach architektúry a riadenia výstavby.

 

Profesionálne sú našimi špecialitami kancelárie a dobré pracovné prostredie. Súkromné ambulancie. Kaviarne, bistrá a reštaurácie. Interiéry rodinných domov a bytov. Inak vymýšľame, produkujeme a realizujeme rôzne dizajnérske projekty. Sme úspešní spoluautori a realizátori konceptu reprezentácie Slovenska počas nášho predsedníctva v rade Európy. Venujeme sa tiež deťom a  usporadúvame edukačno-kreatívny tábor a workshopy o interiéroch a architektúre pre náš projekt Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov. V asociácii máme rest, zorganizovať slovenský award interiérového dizajnu.

Pre klienta

'

Chceme vytvárať kvalitné priestory pre ľudí. Ak môžeme stáť pri samotnom vzniku investičného zámeru, sprevádzame klienta celým procesom prípravy. Výber vhodného miesta, projekt a rozpočet, časový plán, výber dodávateľov, koordinácia realizácie, administratívne riadenie zmlúv po odovzdanie.

Našim cieľom je byť partnerom s uceleným prehľadom a odborníkom zodpovedným za časové, finančné a kvalitatívne zvládnutie projektu.

Generálny charakter našich viazaných činností v oblasti stavebného inžiniestva nám umožnuje efektívne riadenie projektov a optimalizáciu rizík.

čo robíme

"

Martina je interiérový dizajnér, iniciátor a optimista. Zaoberá sa hlavne kreatívnou činnosťou, konceptami a dispozičnými riešeniami interiérov, materiálovými, farebnými a produktovými návrhmi, komunikáciou s klientom a profesistami, koordináciou interiérových procesov. Milan je projektový manažér, vizionár a pesimista. Venuje sa riadeniu výstavby, rozpočtom a zmluvám, realizáciam interiérov na kľúč, grafickým prácam. K našim prioritám patrí otvorená komunikácia s klientom, spracovanie dobrých projektov, kvalitná príprava na projekt a výber spoľahlivých partnerov, čím dokážeme vytvoriť vyhovujúce prostredie pre komfortný a ľahko udržateľný interiér na mieru. S každým projektom sa snažíme napĺňať funkčné, estetické i finančné zadanie a zároveň dbať na životné prostredie využívaním progresívnych technológií a materiálov.

Sme za to, aby každý projekt vyvolal produktívnu komunikáciu, emóciu, nadšenie, základ pre dokonalý detail a uznanie. Myslíme, že dobrý interiér má byť rukopis plodnej spolupráce medzi klientom a dizajnérom. Našim klientom poskytujeme komplexnú profesionálnu službu realizácií interiérov s efektívnou kooperáciou s ostatnými odbornými a kreatívnymi odvetviami.

Poskytujeme komplexné služby pre privátnych komerčných klientov.