Projekty interiéru
Dizajn a poradenstvo
Typové vybavenie
Výroba atypov
Projekty na kľúč

#

CETELEM

Bratislava, 2017 – architektonická štúdia

Dispozičné riešenie a architektonickú štúdiu pre Head Office navrhnuté v uličnom priestore objektu Twin City odráža požiadavky klienta na korporátnu farebnosť, počet zasadačiek, pracovných miest a tichých zón. Projekt interiéru bol dotvorený ateliérom Juraj Tesak Architekti.

$

DENTSU

Bratislava, 2018 – projekt interiéru, realizácia atypických nábytkov a recepcie, čaluníckych a dekoratérskych prvkov, akustických riešení a povrchov stien

Projekt interiéru a styling mediálnej agentúry navrhnutý v spolupráci s dizajnérom Michalom Staškom.

$

Swiss Re Group

Bratislava, 2019 – realizácia lamelových stropov a atypických stolárskych prvkov pre popredného svetového poskytovateľa poisťovacích služieb

Projekt interiéru JLL Slovensko

$

C.H. Robinson

Bratislava, 2016 – projekt interiéru, realizácia dekoratérskych prvkov, akustických riešení a povrchov stien

Projekt interiéru pre popredného poskytovateľa logistických služieb.

$

Blind Pig

Bratislava, 2017 – projekt interiéru, realizácia barového pultu

Bar v centre mesta inšpirovaný prohibíciou.

$

Prezentácia Slovenska

Brusel, 2016 – projekt a realizácia

Koncept prezentácie Slovenskej republiky v budove Justus Lipsius počas predsedníctva Slovenska v Rade EÚ navrhnutý v spolupráci s dizajnérom Michalom Staškom, komunikačným stratégom Tomášom Beňadikom, grafickým dizajnérom Jakubom Otčenášom a interiérovou dizajnérkou Scarlet Marcinkovou.

$

NEHERA

Bratislava, 2014 – projekt interiéru, realizácia atypických stolárskych a kovových prvkov, recepcie, sklených priečok, čaluníckych a dekoratérskych prvkov

Projekt interiéru a realizácia pre znovuzrodenú slovenskú módnu značku.

'

StengL

Bratislava, 2013 – návrh a vizualizácie interiéru pre investično-konzultačnú spoločnosť.

#

Fabryka Wagónow Gniewczyna

Poľsko, 2013- návrh, vizualizácie a asistencia pri realizácii zasadačky a recepcii fabriky na výrobu a vývoj vlakových vagónov. 

'

Fabryka Wagónow Gniewczyna

Poľsko, 2013 – návrh samoobslužnej závodnej jedálne v priestoroch zváračskej dielne.

$

HORECA Heineken

Bratislava, 2012 – koncept a vizulizácie pivárne s pivnými tankami v spolupráci s dizajnérmi Sylviou Ciulis a Vladimírom Korčekom.

#

Kuwait University

Kuvaj, 2013 – design management, špecifikácie a koordinácia výkresovej časti pre projekt interiérov Kuvajtskej Univerzity pre mužský a ženský campus College of Engineering and Petroleum navrhnutý americkými architektami Cambridge Seven Associates, Inc., ktorý spĺňa požiadavky a kritéria LEED Silver.

Kredit za vizualizácie Cambridge Seven Associates, Inc.

'

JANDL

Bratislava, 2009 – projekt interiéru, realizácia povrchov stien a obkladov, perforovaného corténového plechu, svietiacich objektov, sklených priečok

Tvorba dizajnu zohľadňuje potreby úspešnej marketingovej a komunikačnej agentúry sídliacej v rekonštuovanej historickej budove v centre mesta. Reprezentatívne priestory s nadčasovým návrhom interiéru kladú dôraz na jedinečnosť agentúry a odrážajú jej tvorivý charakter.

#

Coffee&Co Michalská

Bratislava, 2008 – projekt interiéru, realizácia veľkoplošnej tapety v spolupráci s výtvarníkom Jurajom Húskom

Kaviareň s klenbovými stropmi sa nachádza v historickej budove v centre mesta na pešej zóne. Návrh interiéru nadväzuje na manuál pre sieť kaviarní Coffee&Co s novou tvárou.

'

S&D Pharma

Bratislava, 2011 – projekt interiéru, realizácia nábytkov a atypických stolárskych prvkov, návrh vzoru firemnej tapety

Dizajnové stvárnenie interiéru kancelárii farmaceutickej spoločnosti. Rodinný dom s dvomi nadzemnými a jedným podzemným podlažím poskytuje po rekonštrukcii moderné pracovné prostredie pre 12 zamestnancov. Srdcom funkčného interiéru je centrálne schodisko s obkladom stien saténového vzhľadu a podsvietených detailov.

#

St.Kilda Road

Melbourne, Australia, 2004 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd – návrh dizajnového konceptu záhradnej architektúry

'

Vínny bar

Guangzhou, Čína, 2011 – konceptuálny návrh ‘tunelového’ priestoru v centre mesta pozostáva z líniových vodorovných prvkov, ktoré svojou farebnosťou tón v tóne vytvárajú nezameniteľný vzhľad a hmotu, umiestnením na podlahu a obe bočné steny zvýrazňujú hĺbku priestoru. Štíhlosť baru vyzvihujú aj líniové stmievateľné svietidlá, ktoré vytvárajú decentné svetelné prvky.

#

Foyer & Bar Williams Street

Melbourne, Australia, 2004 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd – konceptuálny návrh foyer ponúka prirodzenú, priehľadnú deliacu stenu medzi hlavným vstupom do budovy a kaviarňou. Deliaca stena – monolit z perforovaného oceľového plechu plynule prepája foyer s exteriérom. Svojimi oblými tvarmi zaktraktívňuje konvenčnosť budovy a vnáša umelecký akcent.

$

Coffee&Co Nitra

Nitra, 2008 – projekt interiéru, realizácia veľkoplošnej tapety s výtvarníkom Jurajom Húskom

Kaviareň je situovaná pri hlavnom vstupe nákupného centra. Návrh interiéru nadväzuje na manuál pre sieť kaviarní Coffee&Co s novými interiérovými detailami a tepetou, evokujúcou melancholický pocit z pôžitku pitia kávy a nedokončených príbehov.

#

Foyer Collins Street

Melbourne, Australia, 2005 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd – projekt interiéru

Vstupné lobby s výťahovou halou je v historickej budove centrály Austrálskej Národnej Univerzity. Po kompletnej rekonštrukcii návrh ponúka dynamiku nevyváženého dispozičného priestoru. Dominantou nadčasovej dizajnovej haly sú ‘tancujúce rebrá’, ktoré nepozorovane prepájajú obe lobby v jeden celok.

$

Zasadačka kreatívnej agentúry

Bratislava, 2010 – konceptuálny návrh

Zasadačka s kompletným multimediálnym riešením je určená na stretnutia s klientom a vizuálne prezentácie. Tématické zariadenie interiéru vyjadruje uvoľnený pohľad do sveta myšlienok a fantázie. Rokovací stôl v tvare krídla rogala sa vznáša nad krajinou pod ním, ktorú tvorí koberec s grafickou potlačou. (alternatívne sme navrhli mutáciu pin-pongového stola, resp. ruleta s heslami) Na stenách a stropoch su zavesené prvky dotvárajúce túto atmosféru, cez ktoré sa vchádza do miestosti.

(

Cukráreň v Donauzentrum

Viedeň, Rakúsko, 2010 – architektonická štúdia, výrobná dokumentácia

Cukráreň sa nachádza v otvorenom priestore, na bulvári novej časti obchodného centra. Štúdia zahŕňa riešenie funkčnosti baru podľa požiadaviek klienta a cukrárenského dizajnu odbytovej časti. Staroružové čalúnené lavicové sedenie sladko láka na chutný cheesecake ku káve. Jednotlivé lavice poskytujú možnosť napojenia elektrického kábla pre tablety, notebooky a iné.

'

SHAPE

Melbourne, Australia, 2005 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd

Interiér centrály SHAPE ( ex-ISIS Projects Australia) je položený na najvyšsom poschodí s lukratívnym výhľadom na mestský okruh F1. Návrh tvarov, vzorov, architektonických elementov a grafík sa inšpiruje v novom logu spoločnosti. Oblé krivky sú hlavným architektonickým akcentom. Interiér je vybavený dizajnovým nábytkom a prezentuje ľahkú vzdušnú kompozíciu a farebnosť. Terasa je navrhnutá pre celoročné grilovanie a zábavu s elegantným tienením a perforovaným plechom.

#

Hudobný klub

Guangzhou, Čína, 2009 – konceptuálny návrh

Klub aktraktívny pre mladých ľudí je umiestnený pri ceste, v centre mesta. Koncept sústreďuje tanečný parket do jadra priestoru a po okolí vytvára separátne zóny na privátnu zábavu. Pomocou naklonených zrkadiel pozdĺž miestnosti sa docieli zväčšujúci efekt i kreatívnejšie sledovanie zábavy v klube pod neštandartným uhlom pohľadu. Navrhnuté materiály sú lesklého povrchu v jasných farbách.

'

Coffee&Co Budapešť

Budapešť, Maďarsko, 2008 – projekt interiéru

Coffee House sa nachádza v historickom centre v susedstve Moulin Rouge na Andrassy Ut. Návrh interiéru svojou farebnosťou a materiálmi nadväzuje na manuál pre sieť kaviarní s využitím progresívnych interiérových prvkov. Flexibilný interiérový návrh počíta s možnosťou vybudovania galérie s extra sedením nad barom.

$

TechKnowledge

Dubai, SAE, 2009 – konceptuálne riešnie

Priestor je situovaný na prízemí administratívnej budovy v Dubai Medical City. Nájomca požaduje vytvorenie privátnych zón a zasadačiek. Návrh interiéru v otvorenej dispozície pracoviska umožňuje flexibilne rozčleniť úžitkovú plochu na viacúčelové uzatvorené segmenty pomocou skladacích vertikálnych panelov. Mobilný nábytok a stoly sú nevyhnutnou súčasťou a vzájomne vytvárajú pracoviská, kancelárie, zasadačky či prezentačné kóje.

'

Sweet Clover

Abu Dhabi, SAE, 2009 – konceptuálny návrh

Koncept siete barov s bio produktami a mliečnymi nápojmi je situovaný v obchodnom centre. Ekologickú myšlienku interiéru potvrdzuje triezvy jednoduchý návrh s použitím ekologických a recyklovaných materiálov. Čistota bielych línii s akcentom na jeden interiérový prvok (stena za barom, resp. lavicové sedenie) zvýrazňuje farebnú rozmanitosť mliečnych pochúťok.

"

Al Garhoud

Dubai, SAE, 2009 – konceptuálne riešenie

2 typické kancelárie, 3 dispozičné riešenia, 4 cenové alternatívy interiérového vybavenia tvoria základ myšlienky pre úspešný prenájom priestorov v novostavbe administratívnej budovy.

'

Klinika plastickej chirurgie

Modra, 2011 – konceptuálny návrh

Objekt kliniky sa nachádza pri lese v prostredí Karpát, mimo obytných zón. Art-deco štýl v návrhu interiéru s eklektickým temperamentným nádychom šarmantne vyzdvihuje celkovú architektúru objektu. Vstupná hala s krbom poskytuje komfort pre hostí v náručí kvalitných a odolných materiáloch. Neutrálne farby a vzory holubičej sivej, jantárovej a bielej zvýrazňujú eleganciu navrhnutých krištáľových svietidiel, lesklých plôch a mäkkých purpurových akcentov. Florálny strop vytvára dominantnú črtu otvorenej galérie.

#

Cukráreň na korze

Bratislava, 2011 – projekt interiéru

Subtílny priestor s preskleným výkladom do pešej zóny sa nachádza v historickom centre mesta. Koncept interiéru navrhuje útulné, teplé farebné riešenie a mäkké sladké materiály s purpurovým akcentom.

'

Modernizácia interiéru

Trnava, 2011 – návrh renovácia interiéru pre aktívny manželský pár v rokoch. Idea návrhu interiéru vychádzala z požiadavky na mnohopočetné sedenie a architektonický štýl moderny. Doplnením dizajnovej perforovanej steny na mieru sa zväčšil priestor na umiestnenie sedačky, vytvorením lavicového sedenia podĺž steny a presunutím pozície televízora vznikol dodatkový úložný priestor.

#

Apartmán JR, Bratislava, Slovensko, aktuálne

Bratislava, 2011 – projekt interiéru, realizácia

Apartmán so štyrmi izbami a s výhľadmi na mesto sa nachádza v atraktívnej výške nad Dunajom. Myšlienka interiéru je poskytnúť moderné bývanie s extravagantnými materiálmi a zaujímavými architektonickými črtami. Drevené parkety navrhnuté na základe koncepčných predstáv na mieru, textilné tapety a vysoko odolné reliéfne tapety, lakované plochy, umelecká abstraktná nástenná maľba, dizajnové akvárium, architektonické osvetlenie a nábytok so zmyslom pre detail vyrobený na mieru sú zvodným luxusom kozmopolitného apartmánu.

'

Privátna rezidencia

Great Ocean Road, Australia, 2005 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd

Rezidencia leží na pobreží Bassovho prielivu v Tasmanovom mori a je zasadená do jestvujúceho hustého čajovníkového porastu. Návrh reflektuje požiadavky na minimalistický štýl architektúry i vnútorného vybavenia pre aktívnu rodinu s dvomi dcérami. Čisté línie, jednoduchosť hmôt a dispozícia otvoreného priestoru sú hlavným dizajnovým znakom doplnené o high-end vybavenie a nábytok.

#

Dvojvila

Abu Dhabi, SAE, 2009 – návrh na prestavbu dvoch rezidenčných víl uvažuje luxusný orientálny dizajn. Vily sa pretvoria na štýlovú reštauráciu s oddychovými zónami, salónikmi a majlis. Atraktívne altánkové sedenie s upokojujúcou záhradnou architektúrou v exteriéri osviežujú dekoračné nástenné vodopády.

'

Foyer Sky Gardens

Dubai, SAE, 2009 – konceptuálny návrh

Atraktívna výška foyer predurčuje na vytvorenie pôsobivého extravagantného návrhu v luxusnom rezidenčnom mrakodrape. Interiér pracuje s prirodzeným osvetlením, nepriamym osvetlením prenikajúcim cez perforáciu celoplošných stenových obkladov,  stropnou konštrukciou z čierneho zrkadla a interiérovou zeleňou. Je vybavený štýlovým high-end nábytkom a doplnkami značky FENDI.

#

Apartmán

Shanxi, Čína, 2009 – konceptuálny návrh

Dispozičné riešenie dvojpodlažného apartmánu v atraktívnej výške s výhľadmi nad mestom. Návrh interiérového vybavenia a farebný a materiálový výber odráža európsky noblesný vkus majiteľov.

Rodinný dom APP

Limbach, 2010 – projekt interiéru, realizácia nástennej maľby s výtvarníčkou Zuzanou Mitrovou

Moderná dvojpodlažná novostavba sa nachádza na pozemku s budúcim bazénom v obci na úpätí Malých Karpát neďaleko Bratislavy. Idea interiéru vychádza z architektúry funkcionalistickej novostavby pre aktívny mladý manželský pár mestského typu.

Návrh interiéru napĺňa požiadavku na funčkné členenie, zabudované vybavenie, kontrastné a jasné architektonické črty, tvary a farby. V spolupráci s výtvarníčkou Zuzanou Mitrovou, Ateliér Gauchere, sme realizovali abstraktnú nástennú maľbu na stene v spoločenskej časti domu. Rodičovská nočná zóna sa nesie v eklektickom štýle, tlmenej farebnosti antracitovej, fialkovej a bielej a tak vytvára príjemné prostredie na spánok a očistu.

#

Monolitické zrkadlo so sedením, Bratislava, Slovensko, 2010

Vysoké nástenné zrkadlo z monolitickej jednoliatej hmoty Corian s dekoratívnymi Swarovski krištálmi je navrhnuté pre šatník s pridanou hodnotou sedenia.

Byt MUMI

Bratislava, 2007 – projekt interiéru, realizácia

Kompletná prestavba ponúka vcelku otvorenú dispozíciu v panelovom dome petržalského 3-izbového bytu. Byt je navrhnutý pre aktívny mladý pár a po rekonštrukcii umožňuje flexibilné využitie dennej časti bytu oddelenej od nočnej kúpeľnou. Sklené posuvné dvere v kúpelni zabezpečujú permanentné presvetlenie bytu z dvoch svetových strán. Svetlé materiály, jednoduché strohé línie a neštandartné riešenia funkčne i vizuálne zväčšia úžitkovú plochu bytu.

Rezidenčné vily

Port Douglas, Australia, 2004 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd

Štyri luxusné vily sú umiestnené v tropickom prostredí pralesa s výhľadom na Koralove more v Queenslande. Jednotlivé sídla sú osadené do jestvujúceho dažďového porastu. Každá vila je navrhnutá so vstupom zo spoločnej masívnej lávky. High-end sezónne bývanie elegantne dotvárajú obklady interiérov tropickým masívom, dizajnový nábytok, architektonické osvetlenie a exkluzívne jacuzzi. Vizualizácie PAD Architects

#

Mobilný kiosk

Bratislava, 2012 – Dizajn a branding mobilného kiosku na predaj miešaných nápojov.

Open-air výstava fotografií

Bratislava, 2007 – návrh a realizácia

DANUDE, výstava úspešnej mladej slovenskej fotografky Diany Mrázikovej realizovaná v spolupráci s Maruh Art Gallery, internetovej galérie slovenských umelcov, sa konala v letnom období pri Dunaji, v prírodnej galérii v objatí stromov. Na atraktívnom Tyršovom  nábreží sa konala vernisáž s početnou návštevnosťou a pozitívnou reakciou v médiách.

#

Dizajnvíkend 2012

Na vlne interaktívnych technólogií a dizajnu
Na medzinárodnom festivale súčasného dizajnu Dizajnvíkend 2012 v Bratislave sme predstavili nový pohľad na riadenie prezentácií a prednášok. Koncept projektu prináša symbiózu dizajnu a technológie ako súčasť povrchov v interiéri. Projektom sa približujeme k budúcnosti, keď high-tech dômyselné prístroje budú plne integrované do interiérového vybavenia bez vizuálneho vnímania a budú tvoriť neoddeliteľnú súčasť každodenného života bežných ľudí.

(

Výstavný stánok

Guangzhou, Čína, 2014 – Návrh a podpora pri realizácii výstavného stánku s dekoračným a sezónnym osvetlením.

Zavesené betónové a drevené svietidlá vlastnej autorskej tvorby výrazne podporujú úspešné zavedenie nového produktu LED žiaroviek na trh a svojou jedinečnosťou sa odlišujú od ostatných vystavujúcich. Jednoduchá čiarová grafika na zavesených paneloch na stenách vytvára z neosobného výstavného stánku príjemný obývačkový dojem, útulný pre návštevníkov i kupujúcich.