Projekty interiéru
Dizajn a poradenstvo
Typové vybavenie
Výroba atypov
Projekty na kľúč

#

CETELEM

Bratislava, 2017 – architektonická štúdia

Dispozičné riešenie a architektonickú štúdiu pre Head Office navrhnuté v uličnom priestore objektu Twin City odráža požiadavky klienta na korporátnu farebnosť, počet zasadačiek, pracovných miest a tichých zón. Projekt interiéru bol dotvorený ateliérom Juraj Tesak Architekti.

$

DENTSU

Bratislava, 2018 – projekt interiéru, realizácia atypických nábytkov a recepcie, čaluníckych a dekoratérskych prvkov, akustických riešení a povrchov stien

Projekt interiéru a styling mediálnej agentúry navrhnutý v spolupráci s dizajnérom Michalom Staškom.

$

Swiss Re Group

Bratislava, 2019 – realizácia lamelových stropov a atypických stolárskych prvkov pre popredného svetového poskytovateľa poisťovacích služieb

Projekt interiéru JLL Slovensko

$

C.H. Robinson

Bratislava, 2016 – projekt interiéru, realizácia dekoratérskych prvkov, akustických riešení a povrchov stien

Projekt interiéru pre popredného poskytovateľa logistických služieb.

$

Blind Pig

Bratislava, 2017 – projekt interiéru, realizácia barového pultu

Bar v centre mesta inšpirovaný prohibíciou.

$

Prezentácia Slovenska

Brusel, 2016 – projekt a realizácia

Koncept prezentácie Slovenskej republiky v budove Justus Lipsius počas predsedníctva Slovenska v Rade EÚ navrhnutý v spolupráci s dizajnérom Michalom Staškom, komunikačným stratégom Tomášom Beňadikom, grafickým dizajnérom Jakubom Otčenášom a interiérovou dizajnérkou Scarlet Marcinkovou.

$

NEHERA

Bratislava, 2014 – projekt interiéru, realizácia atypických stolárskych a kovových prvkov, recepcie, sklených priečok, čaluníckych a dekoratérskych prvkov

Projekt interiéru a realizácia pre znovuzrodenú slovenskú módnu značku.

'

JANDL

Bratislava, 2009 – projekt interiéru, realizácia povrchov stien a obkladov, perforovaného corténového plechu, svietiacich objektov, sklených priečok

Tvorba dizajnu zohľadňuje potreby úspešnej marketingovej a komunikačnej agentúry sídliacej v rekonštuovanej historickej budove v centre mesta. Reprezentatívne priestory s nadčasovým návrhom interiéru kladú dôraz na jedinečnosť agentúry a odrážajú jej tvorivý charakter.

'

Coffee&Co Budapešť

Budapešť, Maďarsko, 2008 – projekt interiéru

Coffee House sa nachádza v historickom centre v susedstve Moulin Rouge na Andrassy Ut. Návrh interiéru svojou farebnosťou a materiálmi nadväzuje na manuál pre sieť kaviarní s využitím progresívnych interiérových prvkov. Flexibilný interiérový návrh počíta s možnosťou vybudovania galérie s extra sedením nad barom.

$

Coffee&Co Nitra

Nitra, 2008 – projekt interiéru, realizácia veľkoplošnej tapety s výtvarníkom Jurajom Húskom

Kaviareň je situovaná pri hlavnom vstupe nákupného centra. Návrh interiéru nadväzuje na manuál pre sieť kaviarní Coffee&Co s novými interiérovými detailami a tepetou, evokujúcou melancholický pocit z pôžitku pitia kávy a nedokončených príbehov.

#

Coffee&Co Michalská

Bratislava, 2008 – projekt interiéru, realizácia veľkoplošnej tapety v spolupráci s výtvarníkom Jurajom Húskom

Kaviareň s klenbovými stropmi sa nachádza v historickej budove v centre mesta na pešej zóne. Návrh interiéru nadväzuje na manuál pre sieť kaviarní Coffee&Co s novou tvárou.

#

St.Kilda Road

Melbourne, Australia, 2004 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd – návrh dizajnového konceptu záhradnej architektúry

#

Foyer Collins Street

Melbourne, Australia, 2005 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd – projekt interiéru

Vstupné lobby s výťahovou halou je v historickej budove centrály Austrálskej Národnej Univerzity. Po kompletnej rekonštrukcii návrh ponúka dynamiku nevyváženého dispozičného priestoru. Dominantou nadčasovej dizajnovej haly sú ‘tancujúce rebrá’, ktoré nepozorovane prepájajú obe lobby v jeden celok.

#

Cukráreň na korze

Bratislava, 2011 – projekt interiéru

Subtílny priestor s preskleným výkladom do pešej zóny sa nachádza v historickom centre mesta. Koncept interiéru navrhuje útulné, teplé farebné riešenie a mäkké sladké materiály s purpurovým akcentom.

'

Privátna rezidencia

Great Ocean Road, Australia, 2005 – Petar Danicic, Martina Uhrinova @ PAD Architects Pty Ltd

Rezidencia leží na pobreží Bassovho prielivu v Tasmanovom mori a je zasadená do jestvujúceho hustého čajovníkového porastu. Návrh reflektuje požiadavky na minimalistický štýl architektúry i vnútorného vybavenia pre aktívnu rodinu s dvomi dcérami. Čisté línie, jednoduchosť hmôt a dispozícia otvoreného priestoru sú hlavným dizajnovým znakom doplnené o high-end vybavenie a nábytok.

Open-air výstava fotografií

Bratislava, 2007 – návrh a realizácia

DANUDE, výstava úspešnej mladej slovenskej fotografky Diany Mrázikovej realizovaná v spolupráci s Maruh Art Gallery, internetovej galérie slovenských umelcov, sa konala v letnom období pri Dunaji, v prírodnej galérii v objatí stromov. Na atraktívnom Tyršovom  nábreží sa konala vernisáž s početnou návštevnosťou a pozitívnou reakciou v médiách.

#

Dizajnvíkend 2012

Na vlne interaktívnych technólogií a dizajnu
Na medzinárodnom festivale súčasného dizajnu Dizajnvíkend 2012 v Bratislave sme predstavili nový pohľad na riadenie prezentácií a prednášok. Koncept projektu prináša symbiózu dizajnu a technológie ako súčasť povrchov v interiéri. Projektom sa približujeme k budúcnosti, keď high-tech dômyselné prístroje budú plne integrované do interiérového vybavenia bez vizuálneho vnímania a budú tvoriť neoddeliteľnú súčasť každodenného života bežných ľudí.